מזרים: מה הלאה?

בזמן האחרון אני חושב איך להתקדם עם הפרויקט.  אני חושב שריכוז הפרויקט בידי אדם אחד די מיצה את עצמו ובכדי להרחיב את התמיכה לאתרים רבים נוספים אזדקק לסיוע של הקהילה. לפני מספר ימים ביקשתי עזרה בבדיקות QA וכבר ארבעה אנשים נרתמו למשימה (הם בודקים את הגרסה הנוכחית ואני מקווה שיבדקו גם את גרסאות הבטה העתידיות). מעבר לכך אשמח לקבל סיוע גם מתכנתים נוספים. אני מאמין גדול בסינרגיה ושילוב כוחות יתרום הרבה מעבר לתרומה האישית של כל אחד מהמשתתפים‏‎. ברור שריכוז הפיתוח בבלוג שלי איננו מתאים לפיתוח פרויקט מסוג זה וחשבתי להיעזר בפלטפורמה של  sourceforge. אשמח לשמוע את חוות דעתכם!

הערה לסיום: אני רוצה להדגיש שאת הפרויקט לא ביצעתי לבד. הרבה מאוד אנשים סייעו לי במרוצת  הדרך (ולא אזכיר את שמם מחשש שאפספס מישהו). מאנשים אלו למדתי המון ואני רוצה לנצל את ההזדמנות ולהודות להם מקרב לב. העניין הוא שבעבר ריכזתי את הפרויקט לבד ואני שואף לכך שכמה אנשים יהיו אחראים על הפרויקט כך שקצב ההתקדמות שלו תהיה הרבה יותר מהירה ומשמעותית.

My Signature
פורסם בקטגוריה לינוקס ותוכנה חופשית. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

6 תגובות בנושא מזרים: מה הלאה?

 1. מאת ZooZ‏:

  היתרונות ברורים (נראה לי) ואני לא מצליח לחשוב על אף חסרון. בפה מלא (שלי לפחות) – כן.

 2. מאת הדוד‏:

  I think Mazrim is a project that will always need as much manpower as possible, since we can "count" on mainstream Israeli sites to keep coming up with new windows-centric "innovations". You can, of course run your own service (e.g. darcs or trac), but if you choose an existing service like sourceforge, launchpad, gforge, etc. you can easily delegate more of the work to others if you ever get busy (or tired). In short: go for it

 3. מאת Tomer Cohen‏:

  עם כל הכבוד, ויש הרבה כבוד, אני לא חושב שמזרים צריך להישאר עמנו לזמן רב. אתרים צריכים להתאים את עצמם לתקנים, והתקנים צריכים להשתדרג בשביל לספק מצע טוב יותר לתמיכה של האתרים.

  בפיירפוקס 3.1, למשל, תהיה תמיכה מובנת בוידאו. זה הזמן להתחיל לחנך את האתרים כיצד הוידאו אמור להיות, ולא לנסות לעקוף את הבעיה עם תוכנות נוספות. אנחנו לא רוצים שיקרה מה שקרה עם עיתון הארץ, שמסתמכים על הרחבה במקום לפתור את הבעיות באתר.

 4. מאת ilanshavit‏:

  תומר
  מזרים כמו גם greasemonkey ו- ietab חיוניים שכן אחרת אחוזי השימוש בשועל לא היו גדלים בשיעור שגדלו בשנים האחרונות. אין ספק שיש בעיה: כדי שיתחשבו בנו אנחנו צריכים להיות קהילה גדולה, אבל לא נוכל לגדול בלי מעקפים זמניים.

 5. מאת יואל ליאון‏:

  לדעתי הפשוטה, גם אם האתרים המובילים למעט הארץ יתאימו את עצמם לדפדפנים תקניים בעניין וידאו (אם לא בסגנון פלאש כמו בפליקס ויוטוב), הגולשים ישתמשו במזרים בתור מסנן פרסומות כמו נוסקריפט וידידיו בסרטונים. הרי האתרים מתנהגים כמו ערוצים מסחריים או בכבלים ובלוויין. אולי אני טועה?

 6. פינגבאק: האתר של שביט אילן » Blog Archive » מזרים ב- sourceforge

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *