קישורים

הפעם לא אכתוב מאמר אלא אשתף אתכם בקישורים של חומר נוסף שאני מפרסם ברשת:

 • את התוכנה "בהפוכה" (שנכתבה בשיתוף פעולה עם משה ואגנר ומאיר קריחלי) ניתן להוריד כאן.
 • התוכנה משמשת אותי גם כיום: שייכתי קיצור דרך במקלדת (Alt + B) שמפעיל את התוכנה ומבצע את ההמרה. בעבר התוכנה התארחה ב- sourceforge, אך משום מה קבצי התוכנה ובסיס הנתונים שלה נמחקו מהאתר (ממש מוזר… זה קרה, דרך אגב, גם לפרוייקט מזרים). מאחר ש- sourceforge מואשמים בשילוב "רוגלות" בקבצי ההרצה, החלטתי לעבור ל- github. בקישור תמצאו קבצי deb להורדה (כמו גם את קוד המקור). משתמשי Arch יכולים להתקין את התוכנה מ- AUR.

 • בחשבון github שלי תמצאו סקריפטים שונים שכתבתי: התוכנה מזרים (שכבר לא שימושית אך אני שומר אותה לצרכי תיעוד), חישוב ובדיקת נכונות של ספרת הביקורת בתעודת הזהות ועוד…
 • וויקי לפקודות לינוקס. הוויקי מתבסס על פקודות שהומלצו ב- Bro אליהם הוספתי תכנים שלי. מאחר שלא בכל סביבה אני יכול להריץ bro, הוויקי הפרטי הזה משמש אותי כמאגר מידע מהיר לפקודות לינוקס (עיקר השימוש שלי נעשה מהסלולאר). עדיין לא סיימתי לערוך את הוויקי (בעצם אף פעם לא אסיים לערוך אותו…). בהמשך אני מתכוון לפתוח את הוויקי לעריכה של הקהילה.

לשימושכם!

My Signature
פורסם בקטגוריה לינוקס ותוכנה חופשית. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

3 תגובות בנושא קישורים

 1. מאת רחמים‏:

  התקנתי את בהפוכה ב- ubuntu gnome remix 12.04 . בהפוכה נמצאת בעזרים אבל לא עובדת. האם בהפוכה עובדת בסביבת gnome 3 ואם כן אז אולי אפשר לתת הסבר איך מפעילים אותה.

 2. מאת שביט אילן‏:

  לבהפוכה אין מנשק gui. אתה צריך לשייך מקש קיצור דרך במקלדת שיפעיל את הסקריפט (נניח alt+b) ואז אם תסמן טקסט ותלחץ על מקש קיצור הדרך הטקסט יתהפך.

  יש הסבר שימוש בדף התוכנה: https://github.com/ilsh1964/Behafucha

 3. מאת רחמים‏:

  יופי . הבנתי. עובד. תודה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *